Wellness pobyty v Lomnici nad Popelkou

28. dubna 2010 v 20:14 |  Wellness pobyty v Lomnici nad Popelkou

Wellness pobyty v Lomnici nad Popelkou

girl


Harmonizační léčebné procesy probíhají v koloricky laděném léčebném prostředí, podbarveném muzikoterapií a aromaterapií, což je určeno k regeneraci a znovunastolení zdraví. Všechny námi nabízené procedury vycházejí z přírodních princípů, využívají poznatků klasické i tradiční medicíny (např.čínské, ...).
Nabízené pobyty a procedury jsou vhodné jak pro osoby, které se cítí být zdravými (léčba jako prevence), tak pro ty, kteří jsou nemocní. Navozením fyzické, duševní a duchovní rovnováhy, podporují schopnost regenerace a uzdravování organizmu vlastními silami,což odpovídá plně přírodním celostním princípům. Náš organizmus je uzpůsoben tak, že díky regulačně-informačním procesům nejlépé rozezná (pokud mu to umožníme), kam obranné síly a reakce nasměřovat.
Naše zdraví je ohroženo - současným životním stylem, zatížením životního prostředí, chybami ve stravování, nedostatkem pohybu, disharmonickém zatížení při výkonu povolání, ...... K tomu přistupují problémy psychosomatické, sociální apod.
Nelze se divit, že nárůst civilizačních chorob je značný a začíná být celospoločenským problémem.
Snažíme se hledat hlavně hluboko uložené příčiny a pomáhat je řešit již v době, kdy se projevují na psychické nebo také na duševní úrovni. Tím zvyšujeme pravděpodobnost trvalého odstranění problémů. Protože každý člověk je jiný, vyžaduje tento způsob individuální harmonizačně různě kombinované metody.
Pobyty u nás jsou vhodné jednak jako jedna z nejvhodnejších prevencí, jednak jako podpora ozdravování z většiny tzv. civilizačních nemocí. Celkovým výsledným efektem léčebně-harmonizačních pobytů je lepší fyzická a psychická kvalita života klienta s podstatným snížením nemocnosti. Jako nejvhodnejší se jeví minimálně jednotýdenní pobyt, který může splnit svůj léčebný cíl.
Co nabízíme :


Kde nás najdete ?

Lomnice nad Popelkou na nachází na území Českého ráje, který představuje skutečnou geologickou učebnici. Území o rozloze necelých 700 km2 zahrnuje širokou škálu geologických fenoménů, paleontologick=é, mineralogické a archeologické lokality i historické památky. Do prestižního seznamu sítě evropkých geopraků byl zařazen v říjnu 2005. Ostatní informace na www.geoparkceskyraj.cz
Lomnice nad Popelkou se rozprostírá v malebném kraji na rozhraní Českého ráje a Krkonoš.  Vzhledem  k přírodním krásám je i dnes více jak šestitisícová Lomnice nad Popelkou vyhledávaným a atraktivním turistickým centrem. Nachází se v západní části Podkrkonoší/478m.n.m/,v širokém údolí říčky Popelky,deset kilometrů severozápadně od Jičína. Kraj krásných vyhlídek, zajímavých turistických tras,sportovního a kulturního vyžití.

house 1
house 2

Centrum zdraví - rehabilitace s.r.o.

Léčebný dům XIX.
Lomnice nad Popelkou

vedení :

MUDr. Peter Sabol
Alena Sabolová, DiS.

Kontakt : 606268188
Ceník procedur a ubytování Vám rádi zašleme na vyžádání e- mailem.
Možnost také zakoupení dárkových poukazů na wellness pobyty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 17. července 2013 v 15:26 | Reagovat

Supr, vypadá to tam opravdu dobře, jen je škoda, že to je od nás z Brna tak daleko :(

2 Elica Elica | 28. října 2015 v 11:27 | Reagovat

Parní turecká sauna- víte jak funguje a jak ji vybudovat?

http://www.sapho-koupelny.cz/cz/parni-turecke-sauny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama