Olejíčky, které používám

Aromaterapie - olejíčky, které používám

13. ledna 2009 v 14:17
Při masážích a zábalech používám zejména českou přírodní kosmetiku značky Original ATOK www.originalatok.cz , italskou přírodní kosmetiku značky Robéus, dále indické oleje Navratna Himani oil...Velkým pomocníkem jsou také bionformační masti a produkty firmy Energy www.energy.cz . S přírodními oleji pracuji již řadu let, pečlivě si je vybírám a samozřejmě vše "zkoumám" a testuji na sobě :o).

Zde si Vám dovoluji představit :

Original ATOK - AROMATERAPEUTICKÁ OLEJOVÁ KOSMETIKAZnačka Original ATOK prezentuje vysoce kvalitní AromaTerapeutickou Olejovou Kosmetiku určenou pro profesionální i domácí použití. Je to kosmetika nabízející komplexní systém přirozené péče o celé tělo.
Jedná se o "živé" přípravky čistě přírodního charakteru nebo s nezbytným minimem přídavných látek, které umožňují například emulgaci u krémů, případně oddalují oxidaci. Nelze je proto vyrábět do zásoby a skladovat by se měly v chladničce, podobně jako potraviny. Nároky na výrobu a skladování preparátů jsou však mnohonásobně vyváženy jejich kvalitou a účinky. Obsažené bioaktivní látky pokožku ošetřují zcela fyziologicky a šetrně, bez narušení jejího ochranného filmu. Rostlinné a éterické oleje tvořící základ kosmetiky Original ATOK díky nízké molekulární hmotnosti mohou pokožkou pronikat hluboko do těla a pozitivně ovlivňovat řadu tělesných funkcí. Éterické oleje, kromě účinků na fyzické tělo, přinášejí také uvolnění, radost a psychickou pohodu.

Navratna Himani oil


Velice doporučuji antimigrenozní masáž tímto indickým olejem. Ulevuje od bolesti hlavy, svalového napětí, odplavuje stres. Příjemně chladivý olej působí blahodárně nejen na tělo, ale i na vlasovou pokožku, kterou dokonale prokrví ( pomáhá zamezit vypadávaní vlasů ). Opravdu jedinečný pomocník v dnešní době.
 
 

Reklama